Close
Skip to content

Kendini ve işlerini tanıtmak isteyen bir sanatçı olabileceğiniz gibi misyonunu açıklamak isteyen bir firma da olabilirsiniz.

HAKKIMIZDA

İstanbul İzmir evden eve taşıma firması olarak hizmet sunan İstanbullu nakliyat, genç ve dinamik yapısı, uzman elemanları ve kurumsal nakliyelere getirdiği yepyeni boyut ile evden eve nakliyat sektöründe, şüphesiz lider kuruluş olmuştur. Kurulduğu günden bu yana, sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmakta olan İstanbul İzmir Nakliyat; kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için var gücüyle çalışmaktadır.

Amacımız; çağdaş  standartlarda nakliye hizmeti en hesaplı biçimde sunmak ve verdiğimiz hizmeti devamlı geliştirmektir. “Her nakliye kendi nakliyemizdir” düşüncesi ile yoluna devam edecek olan İstanbul İzmir Nakliyat; güçlü referansları, geniş müşteri portföyü ve tamamlamış olduğu tüm nakliyelerin verdiği güven ve güç ile yoluna devam etmektedir.

Özen ve Güleryüz: Konusunda profesyonel güler yüzlü elemanlarımız eşyalarınıza en az sizin kadar itina; paketleme, ambalajlama ve montaj konularında ise azami gayret gösterir.

Profesyonellik ve Dinamizm: Yılların tecrübesi ve genç yöneticilerinin dinamizmi ile nakliyelar daha başarılı, daha problemsiz ve daha rahat.

Her Alanda Kaliteli Hizmet: Özel tasarımlı yeni kamyonlarımız ve özel ambalajlama malzemelerimizle yükleriniz hasarsız ve sarsıntısız taşınır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun size bir telefon mesafesindeyiz.

0545 506 60 66